Історія закладу освіти

Для учнів та вчителів Броварської міської середньої школи №6 початок нового навчального року був подвійним святом. Для них по вулиці Герцена серед пишної зелені фруктового саду 31серпня 1973р. відбулося урочисте відкриття нової школи на 960 місць. Її з бетону і скла звели будівельники пересувної механізованої колони №8 тресту «Броварисільбуд».

На свято відкриття школи зібралися ті,що її будували, учні, вчителі, представники громадськості. Мітинг з нагоди цієї події відкрив заступник голови міської Ради депутатів трудящих Г.І.Комар.

З вітальними словами до будівельників,учнів,батьків звернувся керуючий трестом «Броварисільбуд» В.Ф.Шеїн . Він вручив символічний ключ від школи її директору М.Г.Качору,який у відповідь щиро подякував за новобудову і в свою чергу передав ключ піонерам Сергію Лученікову та Олені Микал.

Потім про роботу будівельників та спорудженні школи розповів бригадир комплексної бригади М.О.Джунковський. Заклавши перші камені фундаменту школи під час комуністичного суботника на честь 102-ї річниці від дня народження В.І.Леніна,будівельники звели її швидко,раніше визначеного строку.

Від імені батьків поздоровив учнів та вчителів з початком нового навчального року,подякував будівельникам за чудову споруду голова батьківського комітету школи В.Я.Гайдук,від імені школярів –учениця ІХ класу Антоніна Будник.

Теплими,щирими словами вітав всіх з святом,побажав учням нових успіхів у навчанні і разом з цим подякував будівельникам за новобудову перший секретар міського комітету партії Ю.М.Соколов. Потім він вручив грамоти кращим будівельникам,що відзначилися в роботі на спорудженні школи. Почесне право перерізати червону стрічку і відкрити нову школу надано Ю.М.Соколову,бригадиру комплексної бригади С.А.Мехеду,бригадиру мулярів Ганні Пилипівні Швець та учениці 10-А класу Олені Щербак.

Броварська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів є невід’ємною складовою освітнього простору нашого міста, відкрила свої обійми юним мешканцям 1 вересня 1973 року. Пройшли роки, а вона і досі є опорою, порадницею, світочем знань для тисячі її випускників, адже недарма приводять вони своїх дітей та внуків до класів, у яких навчалися самі.
/Files/photogallery/762/_9012156.JPG





















Першим директором школи був М.Г.Качор, разом з яким почав свій творчий шлях педагогічний колектив, закладаючи традиції майстерності, професіоналізму, відданості своїй справі. Історія школи назавжди пов’язана з іменами учителів, якими пишається наше місто: Прус М.Я., Васьківська М.А., Петров Ф.В., Кіщенко М.К., Пиндюра В.Д., Білокінь П.П, Улянич Т.С. Вийшли зі школи продовжувачами кращих традицій освітянської справи Литвиненко В.М., Бондар М.Г., Карпенко С.П., які своїми знаннями та вміннями діляться з педагогічними колективами міста та району. Продовжують справу, розпочату попередниками, у вихованні підростаючого покоління Желєзняк В.М., Зазуляк О.Ю., Черновська С.А., Погребна Л.М. та багато інших. А директори та заступники з НВР минулих років Редько С.І., Лукашевич С.І., Свирид А.Р., Скирта М.М., Онищенко В.І. обіймають керівні посади державних установ та закладів.

/Files/images/DSCN0350.JPG




















З 2006 року школа є опорним навчальним закладом з впровадження Національної програми забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції СНІДу; учні початкової та базової середньої школи ведуть навчання за комплексною Програмою розвитку дитини „Росток”.

Цікаво та нетрадиційно проходить День цивільної оборони, результатом чого стало визнання школи опорною у спільній роботі з відділом надзвичайних ситуацій міста.

/Files/photogallery/744/IMG_6131.jpg


















Освітянські завдання, поставлені державою перед навчальним закладом, вирішує професійний, дружній педагогічний колектив, який очолює з 2014 Приделюк Л.М. За результатами атестації педагогічних кадрів 11 учителі школи мають звання „учитель-методист”, 14 – „старший учитель”, 38 учителям встановлено вищу кваліфікаційну категорію, 5 - нагороджені почесним знаком „Відмінник освіти України”.

Учнівський колектив школи налічує 32 класи, у яких навчається 919 учнів. Серед них є переможці міських та обласних олімпіад, конкурсів, змагань. Випускники школи, які досягли високих результатів, нагороджуються золотими та срібними медалями. Реалізувати свої наукові здібності відповідно до своїх інтересів та уподобань учні школи мають змогу, працюючи у Малій академії наук за секціями, керівниками яких є досвідчені вчителі Погребна Л.М., Коваленко В.І., Ліпінська Г.В. До послуг учнів школи надано два сучасні комп’ютерні класи, клас для перегляду відеозаписів, хореографічний, спортивний, актовий зали, функціонує їдальня; фонди бібліотеки забезпечені тематичними зібраннями творів українських та зарубіжних письменників, методичною та довідниковою літературою. Ознакою сучасності у забезпеченні прав дітей на життя та освіту є робота соціально-психологічної служби, як невід’ємної частини навчально-виховного процесу.

Значна увага у школі приділяється позакласній роботі учнів. Для них відкриті гуртки з хорового та вокального співу, української вишивки та бісероплетіння, художній, театральний, хореографічний, літературний гуртки, спортивного напрямку - з гандболу, ушу, „Козацький гарт”. Охоплення гуртковою роботою сприяє можливості розкрити таланти кожній дитині, правильно організувати свій вільний час.

/Files/images/Рисунок4.jpg

/Files/images/Рисунок3.png

/Files/photogallery/754/IMG_8935.JPG/Files/photogallery/753/IMG_0314.JPG/Files/images/P9150343.JPG/Files/photogallery/746/SAM_3402.JPG Незнайко=/Files/images/Рисунок5.jpg/Files/photogallery/760/DSCF0032.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 1237